NASA generalinin telefonundan sızdırıldı! Bunlar uzaylı görüntüleri olabilir mi?

Şimdiden uyarmamız lazım. Görüntüler bazı okurlarımız için ciddi anlamda rahatsızlık verici olabileceğinden ötürü bunları haberimize koymadık. Fakat ben illa NASA generalinin telefonundan sızan uzaylı görüntülerini görmek istiyorum diyorsanız tüm fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından göz atabilirsiniz.

Yakın dönemde uzaylılar sosyal medyanın en çok konuşulan konusu olmuştu. Ortaya binlerce iddia atılmıştı. Bu gelişmelerden sonuncusu ise sızdırılan uzaylı belgeleriydi. Bu belgeler gerçekten de korkunçtu.

Şimdi ise son bir gelişme ile bu uzaylı konusu tekrardan ateşlendi. İddialara göre bir NASA generalinin telefonu hacklenmiş. Fakat önemli olan nokta ise bu telefondan sızdırılan uzaylı fotoğrafları. Görüntüler gerçekten de korkunç. İşte gelişmeye dair tüm detaylar.

NASA generalinin telefonundan sızdırıldı! Bunlar uzaylı görüntüleri olabilir mi?

İddialara göre hackerler telefona sızdıktan sonra uzaylı fotoğrafları araştırmaya başlamış. Bazı şifrelenmiş dosyaları eledikten sonra karşılarına çıkan görüntüleri görünce şoka uğramışlar. 

Söylentiye göre hackerler, daha önce görülmemiş korkunç uzaylı fotoğraflarıyla karşılaşmışlar. Bu fotoğraflar da sosyal medyaya sızınca olay iyice büyümüş durumda. Ancak fotoğraflar çoğu yerden kaldırılmış. Peki bu fotoğraflarda ne vardı?

Bazı kişiler bu fotoğrafların uzaylılara ait olduğunu söylüyor. Bazıları ise görüntülerin tamamen kurgu olduğunu ve NASA generalinin telefonunun olayının asla olmadığını söylüyor. 

Yine de şu an için durum hala söylentiler ve komplo teorileri düzleminde bulunuyor ve daha fazla araştırma ve doğrulama bekliyor. Bu iddiaları destekleyecek somut kanıtlar veya NASA‘dan resmi açıklamalar henüz ortaya çıkmadı. Bakalım ilerleyen dönemlerde uzaylılar hakkında neler göreceğiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x