Özgür Özel’i anne ve babası karşıladı

CHP Genel Başkanlığına seçilen Özgür Özel, memleketi Manisa’daki programı öncesi İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na indi.

Burada Özeli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP il teşkilatı ve ilçe belediye başkanları karşıladı. Yoğun ilgi ören

Özel, kalabalığın arasında ilerlemekte güçlük çekti. Davul, zurna eşliğinde meşalelerin yakıldığı karşılama programı sonrası Özel, İzmir’den karayolu ile memleketi Manisa’ya geçti.

Kurultay sonrası ilk ziyaretini memleketine yapan CHP’nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel’i kentte çok sayıda partili, müzikler eşliğinde coşkuyla karşıladı.

ANNE VE BABASI HEYECANLA BEKLEDİ

Manisa’ya gelen Özgür Özel’i bekleyen kalabalık arasında annesi Şükran Özel ve babası Talat Özel de yer aldı.

Oğullarının CHP Genel Başkanı olmasıyla ilgili ne düşündüğü sorulan baba Talat Özel, “Doğal olarak heyecanlıyım. Bu heyecanımı nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum” dedi. Anne Şükran Özel de oğlunun Genel Başkan olmasıyla ilgili ne hissettiği sorulduğunda “Çok mutluyum. Heyecanla bekliyoruz” yanıtı verdi. Oğlunun bir gün genel başkan olacağını bekleyip beklemediği sorusu üzerine, “Çok çalıştı, olacak belliydi yani. Çok çalıştı. Emeklerinin karşılığını aldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x