Hepimiz, hayat yolculuğumuzun bir yerinde kendimize sorarız: “Dünyaya neden geldim?”, “Hayattaki amacım ne?” Hayat, özünde bu soruların yanıtını aradığımız bir yolculuktur ve bu yolculukta amaç dünyayı değil, kendini anlamaktır. Kendini anlamak için ise yanıtlanması gereken en temel soru ise neye ihtiyacımız olduğudur. Hayatımızda neye ihtiyacımız olduğunu keşfedebilmek için değer verdiğimiz şeylerin neler olduğunu belirlememiz gerekir.
Sorgulamaya bir kez başladığımızda görürüz ki hayatımız büyük ölçüde değerlerimize göre şekillenir.
İstanbul Tabip Odası (İTO) Olağan Genel Kurul’u sona erdi. İTO basın grubundan yapılan açıklamaya oylamada Demokratik Katılım Grubu yarışı kazandı. Ankara Tabip Odası’nda ise yeni yönetimin belirlenmesi için gerçekleştirilen seçimi, Çağdaş Hekimler Grubu 249 blok oy farkla kazandı.
Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde yıldırım düşmesi sonucu 1 kişi yaşamını yitirdi. İlçenin Aydoğdu köyü yaylasında açık alanda bulunan Tülay Genç’e (49) yıldırım isabet etti. İhbar üzerine bölgeye 112 Acil Sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi …
Hizalanmış dişlere ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmak isteyen fakat diş teli kullanmaktan çekinenlerin sıklıkla tercih ettiği şeffaf plaklara dair merak edilenleri Ortodontist Dr. Öğr. Üyesi Bıyıklıoğlu anlattı.